Pravidelný i jednorázový úklid domácnosti – úklidy bytů i úklidy rodinných domů

Sídlíme ve městě Hradec Králové. Ve městech Hradec Králové a Pardubice a jejich okolí poskytujeme komplexní úklidové služby. Kompletní ceník našich služeb naleznete ZDE.

Úklidy bytů od 999 Kč měsíčně: čtyři úklidy v paušální ceně

Naším cílem je spokojený zákazník, který si bude naše služby objednávat opakovaně. ZDE uvádíme ceník úklidových služeb, kde jsou jednotlivé ceny popsány podrobně, každopádně u pravidelných úklidů, kdy se domluvíme na paušální měsíční platbě, platíte vždy stejnou cenu, na níž se na začátku domluvíme.
Cena za pravidelný úklid malého bytu stojí už od 999 Kč, cena za úklid velkého bytu se pohybuje kolem 3000 Kč, dle rozsahu úklidových služeb, každopádně úklid je standardně v této ceně vždy realizován 4x měsíčně! Lze domluvit i jinou frekvenci úklidů (častější či méně časté). Kontaktujte nás, rádi ses Vámi nezávazně domluvíme: 775 623 629, vycital@vpfacility.cz.

 
Používáme kvalitní materiály a přístroje na úklid, bezpečnost samozřejmostí

Někdy se lidé obávají pustit do bytu cizí osoby, každopádně u nás pracují pečlivě vybíraní lidé, o bezpečnost se nemusíte bát. Vždy máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Navíc majitel společnosti VP facility and services s.r.o. je současně majitelem bezpečností agentury VP Secure.

 
Nechte úklid na nás a mějte čas na svou rodinu a záliby

V současné době mají lidé kvůli pracovnímu vytížení mnohdy stále méně času na své koníčky a bohužel i na rodinu. Úklid je naše práce a tuto činnost můžete nechat s důvěrou na nás, za ceny, které jsou předem dané. Napište nám, zašleme vám zdarma nezávaznou kalkulaci.
 

Úklidy společných prostor bytových domů

Nabízíme také úklidy společných prostor bytových domů, o této službě se více dočtete ZDE.
 

Speciální akce - úklid domácnosti jako dárek

Chcete někomu věnovat dárkový poukaz na úklid domácnosti – bytu nebo rodinného domu? Více informací se dozvíte ZDE.

ZDARMA nezávazná kalkulace na úklid bytu nebo domu
Zjistěte, kolik bude stát úklid vašeho bytu / domu při frekvenci úklidu 4x měsíčně. Pokud chcete jednorázový úklid nebo jinou frekvenci, uveďte to prosím do poznámky. Kalkulace je ZDARMA.

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili všechna pole správnými údaji. Děkujeme.
Děkujeme za Váš dotaz.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.